1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
froasáž
21 x 14 cm
Signatura: UD monogram 86
froasáž
21 x 14 cm
Signatura: PD monogram 86
froasáž
21 x 14 cm
Signatura: UD monogram 86
froasáž
21 x 14 cm
Signatura: LD monogram 86
froasáž
21 x 14 cm
Signatura: PD monogram 86
27,5 x 22,5 cm
Signatura: UD monogram 81
kombinovaná technika, otisk, kresba, ruční papír
42 x 30 cm
Signatura: UD monogram 88 8. 1.
29,5 x 21 cm
Signatura: PD L Novák
kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton
35,5 x 24,5 cm
Signatura: U monogram 7.5.64.
barevná litografie, autorský tisk
69,5 x 50 cm
Signatura: PD Ladislav Novák, monogram 19. 7. 73 v tisku
froasáž, karton
29,5 x 20,5 cm
Signatura: UD monogram 27.3.65
litografie 15/50
29 x 20,5 cm
Signatura: UD monogram 84