1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
12 x reprodukce kreseb 21/40
20 x 14,5 cm (list)
Signatura: 1 x D Ladislav Novák
froasáž, barevná tuš, tužka, papír
50,5 x 39 cm
Signatura: UD monogram 16.8.90
originální fotografie
28 x 38 cm
muchláž, lavírovaná tuš
43 x 29,5 cm
Signatura: PD monogram s datací 9.5 87
froasáž
41,5 x 28,5 cm
Signatura: PD značeno monogramem
barevná litografie, oboustranná, ruční papír 45/55
21,5 x 29,5 cm
Signatura: Ladislav Novák
litografie 7/40
21 x 14,5 cm
Signatura: monogram LN
litografie, akvarel 33/40
21 x 14,5 cm
Signatura: monogram LN
litografie
29 x 21,5 cm
Signatura: Ladislav Novák, L hokomme v tisku
chiasmáž
29,5 x 20,5 cm
Signatura: monogram LN 95
60. - 70. léta 20. stol.
grafický list
29,5 x 42 cm
Signatura: LN část značky s číslem 8
60. - 70. léta 20. stol.
grafický list
42 x 29,5 cm
Signatura: PN část značky s číslem 6