1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
serigrafie 29/50
v 41,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
kombinovaná technika, alchymáž, kresba tuší
v 32,5 ✕ š 25 cm
Signatura: U monogram NL 28. 8. 72
alchymáž
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram NL 30. 11. 72
alchymáž, kresba tuší
v 32,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD monogram NL 22. 11. 72
alchymáž
v 31,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UN monogram NL 14. 10. 72
16 x různá technika 46/50
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: 16 x různě
alchymáž
v 31,5 ✕ š 25 cm
alchymáž, kresba tuší
v 32,5 ✕ š 25 cm
alchymáž
v 31,5 ✕ š 25 cm
v 32,5 ✕ š 25 cm
12 x tisk
35 x 26 / 14 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 30/50
14,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák