1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
froasáž
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD monogram LN 95
v 32 ✕ š 23 cm
Signatura: PD monogram LN
froasáž
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: UD monogram LN 95
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD L. Novák
kombinovaná technika, akvarel, tuš, koláž, karton
v 65,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: UD monogram LN 15. 5. 90
kombinovaná technika 15/30
v 30 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
16 x různá technika 46/50
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: 16 x různě
12 x tisk
35 x 26 / 14 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 26,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Ladislav Nnovák
froasáž
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: UD monogram LN 95
froasáž
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram LN 95
serigrafie 25/50
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák