1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
62,5 x 43,5 cm
Signatura: PD K. Jílek
malba tuší
30 x 23 cm
Signatura: LD K Jílek 56
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
olej, plátno
62 x 43,5 cm
Signatura: PD 40 K. Jílek
olej, lepenka
36 x 46,5 cm
Signatura: PD K. Jílek 53, na rubu K. Jílek
olej, lepenka
36 x 46,5 cm
Signatura: PD K. Jílek 53
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
olej, plátno
62 x 43,5 cm
Signatura: PD 40 K Jílek
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
pastel, tuš
62 x 49 cm
Signatura: PD K. Jílek 67
kresba uhlem
47,5 x 73 cm (výřez)
Signatura: PD K. Jílek 74