1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
kombinovaná technika, olej, tempera, lepenka
v 58 ✕ š 44 cm
Signatura: PD K. Jílek 38
barevná litografie
36 x 48 cm
Signatura: K Jílek
barevný pastel
46,5 x 32 cm
Signatura: K. Jílek 60
olej, lepenka
33 x 25 cm
Signatura: K. Jílek 58