1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
kresba uhlem
v 47,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD K. Jílek 74
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
v 59,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K Jílek 37
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
olej, plátno
v 62,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD K. Jílek 52
v 59,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K Jílek 37
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
6 x litografie
v 23 ✕ š 33,5 cm
Signatura: 5 x různě v tisku
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: LD K Jílek
kresba uhlem
v 41 ✕ š 57 cm
Signatura: PD K Jílek
v 21 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Jílek 41
olej, tempera, lepenka
53 x 40 cm
Signatura: PD K. Jílek 67