1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
70 x 76 cm
Signatura: PD K. Jílek 59
olej, malířská lepenka
33 x 34 cm
Signatura: PD K. Jílek 64
olej, malířská lepenka
36,5 x 27 cm
Signatura: PD K. Jílek 63
kresba tužkou, papír
28,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Radošín Jílek 60
olej, plátno
57,5 x 69 cm
Signatura: PD K. Jílek 66
olej, lepenka
33 x 25 cm
Signatura: K. Jílek 58