1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
olej, plátno
62 x 43,5 cm
Signatura: PD 40 K. Jílek
olej, lepenka
36 x 46,5 cm
Signatura: PD K. Jílek 53, na rubu K. Jílek