1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
kresba uhlem
41 x 57 cm
Signatura: PD K Jílek
olej, malířská lepenka
45,5 x 48,5 cm
Signatura: PD K. Jílek 62, na rubu Karel Jílek
kresba uhlem
41 x 57 cm
Signatura: PD K Jílek
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
olej, plátno
62,5 x 43,5 cm
Signatura: PD K. Jílek
malba tuší
30 x 23 cm
Signatura: LD K Jílek 56