1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
kresba rudkou, tužka
57 x 71 cm
Signatura: PD monogram JK 46.
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27