1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
barevné křídy
35,5 x 25 cm (výřez)
Signatura: PD K Jílek 62
22,5 x 35,5 cm (výřez)
Signatura: PD K Jílek 18/VIII 70
kresba rudkou, tužka
57 x 71 cm
Signatura: PD monogram JK 46.
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
kresba rudkou, tužka
57 x 71 cm
Signatura: PD monogram JK 46.
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27
olej, plátno, lepenka
45 x 57 cm (výřez)
Signatura: PD K. Jílek 74
olej, malířská lepenka
45,5 x 48,5 cm
Signatura: PD K. Jílek 62, na rubu Karel Jílek
kresba uhlem
41 x 57 cm
Signatura: PD K Jílek
olej, malířská lepenka
45,5 x 48,5 cm
kresba uhlem
41 x 57 cm
Signatura: PD K Jílek
olej, plátno
60,5 x 45,5 cm
Signatura: LD K. Jílek 27