1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
kombinovaná technika, olej, tempera, lepenka
v 58 ✕ š 44 cm
Signatura: PD K. Jílek 38
akvarel
24,5 x 11 cm
olej, plátno
70 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 59