1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
kresba uhlem
v 47,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD K. Jílek 74
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
v 59,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K Jílek 37
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24
olej, plátno
v 62,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD K. Jílek 52
v 59,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD K Jílek 37
akvarel
v 55 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD Jílek 24