1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
akryl, plátno
v 65 ✕ š 40 cm
Signatura: PU Saudek IV.
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
1949 - 1950
kresba tuší, pastel, kostkovaný sešit
22 x 15 cm
Signatura: sign. na frontispisu Karel Saudek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: sign. LD Erich Toman, PD 1964
Vyvolávací cena: | 27 500 Kč |
45 x 31 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
45 x 32,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
tuš, akvarel
13 ks 45 x 62 / 1 ks 36 x cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
19 x 18 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, tužkou, akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: PD Erich Toman
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
45 x 65 cm
Signatura: sign. PD Karel Saudek 1963
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
48 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tuší, tužkou, akvarel
34,5 x 42 cm
Signatura: sign. uprostřed Erich Toman, LD 17. 12. 1964