1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
olej, akryl, plátno
90 x 60 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
12 x kresba tuší, tužkou, bělobou na 3 ks kartonu
12ks 4 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
19,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, tužka, papír
13,5 x 8,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
25 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
17,5 x 11,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
24 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
21 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Sau
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
37 kreseb tuší, tužkou
12,5 x 7 / 19 x 20,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |