1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
barevný tisk
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk, pohlednice
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: na rubu Saudek
zinkografie, oboustranná
v 10,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LU Saudek na rubu
v 6,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD Saudek
barevný ofset
v 66 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Kája S., Saudek v tisku
kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Kája Saudek
tisk
v 45 ✕ š 60 cm
Signatura: PU Saudek v tisku
akvarel, tuš
v 18,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: UD Kája Saudek
2 x tisk
15 x 20,5 / 10,5 x 27 cm
Signatura: 1 x PD Saudek v tisku
4 x originální černobílá fotografie, tuš
v 13 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, běloba, tuš
v 10 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 32 ✕ š 27 cm
černobílá fotografie, běloba, tuš
v 15 ✕ š 9,5 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, kresba
v 24 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
originální černobílá fotografie, koláž, tuš
v 23,5 ✕ š 30 cm
Signatura: na rubu Janek u dedikace
tisk, běloba, akvarel
v 31 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Kája v tisku