1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
2. pol. 60. let 20. století
kresba tuší, akvarel, běloba
76 x 51,5 xm
Signatura: sign. LN Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kolem 1969
kresba tuší, akvarel, běloba
59 x 43 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba
63 x 42 cm, 61 x 42 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba
40 x 58,5 cm, 39,5 x 57,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba, tužka
59 x 42,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba
58 x 41 cm, 59 x 43 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek, str. 7 uprostřed Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba, tužka
58 x 43 cm, 61 x 44,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek, str. 5 DU Kája Sau, PU 69 Kája
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30 x 41,5 cm, 60,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
59,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD KRESby "Kája" Saudek 1969
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60,5 x 44 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
59,5 x 42 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD C Čtení pod lavicí 1969 Šmíd Hvížďala Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |