1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
tuš, akvarel, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, běloba
44 x 28 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Saudek
tuš, akvarel, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
37 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akvarel, tuš, běloba
26 x 18 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
akvarel, tuš, běloba
19 x 15 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
tuš, kvaš, karton
48,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akvarel, tuš, běloba
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Saudek