1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kvaš, tuš, běloba, plátno
121 x 101 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kvaš, tuš, lak, lepenka
49,5 x 71 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kvaš, tuš, lak, plátno
62 x 50 cm
Signatura: sign. LD Saudek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
48,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
38,5 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Saudek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kvaš, tuš, lepenka
52,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD Saudek
kvaš, tuš, plátno
60 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD Saudek
kombinovaná technika, kresba tuší, akvarel, běloba
22 x 15 / 40 x 36 cm
Vyvolávací cena: | 5 900 000 Kč |
kresba tuší, běloba, karton
60,8 x 51 cm
Signatura: PD Kája Saudek, PN Kája Saudek 1971
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |