1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kvaš, tuš, karton
44 x 29 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
80 x 70 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
kvaš, akvarel, tuš, karton
45 x 33 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |