1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
olej, plátno
90 x 75 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Saudek
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kresba tuší, běloba, karton
59 x 49 cm
Signatura: sign. LD Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
43,5 x 42,5 cm
Signatura: PD Saudek
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |