1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
tuš, akvarel
13 ks 45 x 62 / 1 ks 36 x cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
34,5 x 42 cm
Signatura: sign. uprostřed Erich Toman, LD 17. 12. 1964
Vyvolávací cena: | 27 500 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: sign. LD Erich Toman, PD 1964
45 x 31 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
45 x 32,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
48 x 34 cm
Signatura: sign. nezjištěna
kresba tuší, akvarel
19 x 18 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, tužkou, akvarel
29,5 x 41 cm
Signatura: PD Erich Toman
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
kresba tuší, tužkou, akvarel
45 x 65 cm
Signatura: sign. PD Karel Saudek 1963
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
60. léta 20. s
kresba tuší, akvarel, běloba
56,5 x 43 / 57,5 x 43 cm
Signatura: sign. str. 1 LN Kája Sou, UD Kája Sou 196X, str. 2 LU Kája, PU Kája Sou
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
197X
olej, plátno
122 x 71 cm
Signatura: sign. LD KRESby 197X - Kája Sau
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |