1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
ofsetový tisk
80 x 58 cm
Signatura: sign. LD Kája Saudek v tisku
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba, karton
40,5 x 59 cm
Signatura: sign. PD Kája Sau
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
60. léta 20. stol.
originální fotografie, tuš
14,5 x 28 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
56,5 x 42 cm
Signatura: sign. LN Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, sololit
61 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Saudek
kresba tuší, akvarel
41 x 42 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1. pol. 80. le
kresba tuší, akvarel, anilinové barvy
31,5 x 43,5 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1. pol. 80. le
31,5 x 43,5 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna