1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
kresba tuší, akvarel
42,5 x 43 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
33 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Karel Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
26 x 31 cm
Signatura: sign. PD Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
17,5 x 41 cm
Signatura: sign. LN Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
31 x 22 cm
Signatura: sign. LD Erich Toman
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
33 x 44 cm
Signatura: sign. LD Erich Toman 1963
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
65 x 45 cm
Signatura: sign. LN Kája Saudek, PD Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
20 x 18 cm
Signatura: sign. PD Erich Toman
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
1966 - 1967
kresba tuší, tužka, akvarel
62 x 45 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
58 x 42 cm
Signatura: sign. NU v produkci … Káji Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
56,5 x 42 cm
Signatura: sign. LN Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |