1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
komb. technika, kvaš, barevné křídy, karton
55 x 48 cm
Signatura: sign. LD Trnka
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, kvaš, tuš, papír
18,5 x 29 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
komb. technika, karton
24,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD T
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1943-44
olejová tempera, kresba tuší, papír
44 x 35 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
pastel, barevné křídy, karton
49 x 32,5 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
barevná litografie
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
malba tuší, karton
58 x 40 cm
Signatura: sign. PD Trnka 64
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
komb. technika, papír
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
uhel, papír
57 x 39 cm
Signatura: sign. PD Trnka 64
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |