1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
v 18 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Trnka
barevná zinkografie
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
v 16 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN JTrnka 42
tisk
v 13,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
19 x kresba
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: 19 x různě
litografie
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Trnka 42
barevný tisk
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
14 x ilustrace, ruční papír
28 x 20 cm
Signatura: neznačeno
15 x 17 cm
Signatura: PD Trnka
26 x 21 cm
Signatura: neznačeno