1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
litografie
16,5 x 11 cm
Signatura: nesignováno
litografie
9,7 x 6 cm
Signatura: Trnka
kresba tuší, ilustrace k pohádce
23 x 18 cm
Signatura: Trnka
litografie
17,2 x 13 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17,2 x 12,5 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17 x 12,7 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17 x 13 cm
Signatura: nesignováno
litografie
23 x 16,5 cm
Signatura: Trnka 42
litografie
22 x 17 cm
Signatura: Trnka 42
litografie
23 x 17 cm
Signatura: Trnka 42
litografie
22 x 17 cm
Signatura: Trnka 42
litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: Trnka 42