1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
barevná litografie
41 x 31 cm
Signatura: sign. LD Trnka 61
kolem 1940
kvaš, tempera, karton
56 x 48 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka