1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
olej, lepenka
40 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, sololit
35 x 31 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
modurit, malba
v. 6,5/8 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolem r. 1944
36 x 29 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |