1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
27 x 23,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kvaš, lepenka
42 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevný pastel, kvaš, tempera, karton
41 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba perem, pastel
23,5 x 19 cm
Signatura: sign. UD Trnka
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, překližka
29 x 34 cm
Signatura: PD Trnka
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
lavírovaná tuš, uhel
56,5 x 85 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |