1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
tempera, pastel
v 26,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Trnka
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kvaš, běloba, karton
28 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Trnka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevná litografie
41 x 31 cm
Signatura: sign. LD Trnka 61
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolem 1940
kvaš, tempera, karton
56 x 48 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kvaš, tempera, karton
40 x 28 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olejová tempera, karton
19,5 x 14 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kresba tužkou, karton
31 x 42,5 cm
Signatura: sign. LD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
modurit, malba
v. 6,5/8 cm
Signatura: neznačeno
40. léta 20. s
olej, sololit
35 x 31 cm
Signatura: sign. PD Trnka
olej, lepenka
40 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kolem r. 1944
36 x 29 cm
Signatura: sign. DU Trnka
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |