1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
kvaš, lepenka
42 x 32 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Trnka
barevný pastel, kvaš, tempera, karton
41 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: neznačeno