1912–1969
305
195 %
160 000 Kč
150 Kč
180 000 Kč
akvarel, karton
45 x 32 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 39 500 Kč |
komb. technika, kvaš, karton
13,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
22 x 19 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1951
akvarel, karton
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Trnka 51
akvarel, kresba tuší, karton
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
29 x 42 cm
Signatura: sign. PD Trnka 44
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
5 x barevná litografie
44 x 30 cm
Signatura: sign. PD 193 I Trnka 61
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |