1900–1983
akvarel, pastel, karton
44 x 31 cm
Signatura: PD Veris Paris
kresba tužkou, karton
18 x 33 cm
Signatura: PD Veris Paris 33
malba tuší
27 x 17 cm
Signatura: LD Z 28
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Veris Paris
21,5 x 17,5 cm
Signatura: Veris Paris v tisku
kresba tuší, pastel
68,5 x 38 cm
Signatura: PD JVeris 38
tisk (?), pastel, běloba, papír na kartonu
40,5 x 30 cm
Signatura: JVeris Paris
21,5 x 17,5 cm
kombinovaná technika, materiálový tisk, kresba tuší, lavírovaná tuš
50,5 x 34 cm
Signatura: Veris 71
7 x kresba tuší, pastel, akvarel, papír na kartonu
12 x 11,5 / 18,5 x 13 cm
Signatura: Jaroslav Veris 1929
olej, karton
51 x 37 cm
Signatura: PD Veris
kresba tuší, pastel, akvarel
66 x 38,5 cm
Signatura: JVeris