1900–1983
v 60 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD J Veris Paris
olej, překližka
v 34,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD J Veris 26
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD Veris
v 42 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Josef Zamazal 1940
akvarel, pastel
v 45 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J Veris
kresba perem, pastel
v 52 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J Veris