1900–1983
kombinovaná technika, deska
55,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: PD Veris 69
1939-1941
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: LD Josef Zamazal, PD 1939 - 41
olej, lepenka
61 x 49 cm
Signatura: PD J Veris Paris
olej, překližka
52,5 x 75 cm
Signatura: PD Veris
pastel, barevné křídy, karton
44 x 30 cm (výřez)
Signatura: PD Veris Paris