1900–1983
olej, lepenka
v 24 24 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Veris
olej, lepenka
v 24 24 ✕ š 69 cm
Signatura: PD Veris
v 49,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Veris
v 51,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Veris
kresba kuličkovým perem
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Veris
olej, karton
v 44,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Veris
kresba kuličkovým perem
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Veris
v 60 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD J Veris Paris
olej, překližka
v 34,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD J Veris 26
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD Veris
v 42 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Josef Zamazal 1940
akvarel, pastel
v 45 ✕ š 35 cm
Signatura: PD J Veris