1900–1983
76
125 %
190 000 Kč
olej, lepenka
49 x 69 cm
Signatura: Veris
olej, překližka
40 x 50 cm
Signatura: Veris Paris
akvarel, kvaš, papír
19 x 14,5 cm
Signatura: LD Zamazal Jar. 16. IX