1900–1983
30.léta 20.století
olej, plátno
51 x 36 cm
Signatura: PD Veris Paris
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: PD Troyon Paris copie Veris
kresba perem, pastel
45 x 33 cm
Signatura: PD Veris Paris 38
olej, lepenka
47 x 57 cm
Signatura: PD Veris
1935-40
olej, lepenka
60 x 48 cm
Signatura: PD Veris
olej, karton
29 x 24,5 cm
Signatura: Veris
55 x 30 cm
Signatura: Veris
kol. 1930
olej, lepenka
56 x 44 cm
Signatura: Veris Paris
olej, lepenka
60 x 48 cm
Signatura: Veris
komb. technika, pastel, tužka, kvaš
31 x 24 cm
Signatura: Veris
30. léta
olej, překližka
52 x 74,5 cm
Signatura: Veris
40. léta
olej, malířská lepenka
53,5 x 79 cm
Signatura: Veris