1872–1958
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 53 000 Kč |
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 64 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
75 x 105 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 67 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1909
komb. technika, karton
33 x 50 cm
Signatura: Panuška
kol. r. 1910
olej, lepenka
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
59 x 74 cm
Signatura: sign. LD Panuška
olej, lepenka
51 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
1894
42 x 32 cm
Signatura: sign. PD J. Panuška 1894
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kol. r. 1900
olej, překližka
24 x 34 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |