1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 58 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, linkovaný papír
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
kresba tužkou, papír
21 x 14 cm
Signatura: J. Z.
kresba tužkou, papír
16 x 13 cm
Signatura: J. Z.
kresba tužkou, papír
16 x 12,5 cm
Signatura: J. Z.
kresba tužkou, papír
19,5 x 14,5 cm
Signatura: J. Z.
kresba tužkou, papír
21 x 15 cm
Signatura: J. Z.
kresba tuší, papír
20 x 13 cm
Signatura: J. Z. 673
kresba tužkou, papír
21 x 14,5 cm
Signatura: J. Z.
kresba tužkou, papír
21 x 15 cm
Signatura: Jan Zrzavý
litografie, příloha Veraikon
10 x 6,1 cm
Signatura: v tisku 1920
litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
20 x 14 cm
Signatura: J. Z.
kresba tužkou, papír
20 x 14 cm
Signatura: J. Z.