1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 31,5 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý