1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie 55/100
v 35 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
pastelky, tužka
v 9 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z.
litografie
v 14,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno