1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 58 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, linkovaný papír
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
8 x 5 cm
fotografie
21,5 x 17 cm
14 x 9 cm
Signatura: sign. PD J.Z.
3 x 6 cm
Signatura: sign. PD J.Z. Paříž 1931
7 x 6 cm
Signatura: JZ v tisku
grafický list
8 x 5 cm
17 x 9 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
16 x 11 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
2 x ofset
15 x 10 cm
barevná litografie
18 x 25 cm
grafický list
8 x 4,5 cm
11,5 x 6 cm
Signatura: J. Z. 1931