1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 58 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, linkovaný papír
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
10 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
18 x 25 cm
Signatura: neznačeno
suchá jehla 11/30
11,5 x 5 cm
Signatura: PD J. Z.
ocelorytina
2,5 x 4 cm
Signatura: v tisku Jan Zrzavý 1939, na známce v tisku Jan Zrzavý 1923, B. Housa 1990