1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
56 x 73 cm
Signatura: sign. PD K 979 N Y
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
patinovaná sádra
16 x 60 x 6 cm
Signatura: sign. na rubu 27/3/61
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, cín, plátno
34 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu JK 57
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |