1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
patinovaná sádra, kov, dřevěný podstavec
v. 68 cm
Signatura: sign. zespodu monogram K 61
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akryl, karton, dřevěná deska, autorská adjustace
83 x 68 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 77
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
25 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram JK 78
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akryl, koláž, karton, deska, autorská adjustace
82 x 68 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK 77
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akryl, tempera, plátno, sololit, autorský box
93 x 113 x 7 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Koblasa
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
1961/1962
propalované patinované jilmové dřevo
81 x 87 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK 61/62
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
dřevěná plastika, asambláž, drát, plast, polychromi
v. 118 cm
Signatura: sign. zezadu monogram K 79
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |