1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
dřevěná plastika, hřeby, barva
v. 37 cm
Signatura: sign. zespodu K 75
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
tempera, tiskařská barva, karton, plátno
101 x 71 cm
Signatura: sign. PD K 969
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, sololit
42 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD K 98, na rubu 1998 K
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1965 - 1968
komb. technika, karton, dřevěná deska
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram JK, LD 4 blaue pechvogel
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl, tempera, plátno, autorská kazeta
80 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Koblasa
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
plastika, propalované, patinované, jilmové dřevo
v. 90 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, tiskařská barva
100 x 70 cm
Signatura: monogram K 864
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |