1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
monotyp, lepenka, sololit
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD JK 165
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1961 - 1962
dřevěná deska s prvky vypalované hmoty, laky
49,5 x 84,5 cm
Signatura: sign. na rubu JK 61/62
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
komb. technika, olej, monotyp, karton, sololit
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 68, PD Der Blaue Pechvogel
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |